Polecane
Cena: |
291,52 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
291,52 |
zł netto |
Cena: |
358,57 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
358,57 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Adapter do czujnika VIVARES ZB SENS ADAPTER LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość | 40 mm |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Model | Inne |
| Obsługa przez bluetooth | nie |
| Szerokość | 85 mm |
| Średnica | 120 mm |
| Wysokość | 40 mm |
| Z obsługą IFTTT | nie |
Pliki do pobrania
asset-13062891 -
m/download/23129318/asset-13062891.pdf [282.95 kB]
asset-13085283 -
m/download/23129317/asset-13085283.pdf [5.71 MB]
asset-13022572 -
m/download/23129316/asset-13022572.pdf [3.68 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Produkty z tej samej kategorii co Adapter do czujnika VIVARES ZB SENS ADAPTER LEDVANCE
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135