| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Głębokość | 35 mm |
| Kompletny z gniazdem | nie |
| Liczba styków przełącznych | 4 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Materiał pokrycia styków | Srebro |
| Materiał styków | Nikiel |
| Polaryzacja napędu | Niespolaryzowany |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Rodzaj napięcia sterowania | DC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie wtykowe |
| Szerokość | 34 mm |
| Tryb przełączania napędu | Monostabilny |
| Wysokość | 54.5 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
| Z wymuszonym prowadzeniem styku | nie |
| Ze wskaźnikiem LED | nie |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz | 0 - 0 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz | 0 - 0 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 220 - 220 V |