Polecane
Cena: |
74,35 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
74,35 |
zł netto |
Cena: |
91,45 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
91,45 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
203 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Sterownik rolet do silników AC 100-265V AC STR-3P F&F
Do napędów 230V. Do puszki podtynkowej Ø60. Sterownik STR-3P przeznaczony jest do sterowania rolet (góra-dół) lub innych obiektów (np. bramy) napędzanych silnikiem elektrycznym jednofazowym prądu zmiennego za pomocą włączników chwilowych (np. dzwonkowych). sterowanie lokalne i centralne uniwersalne sterowanie jedno- lub dwuprzyciskowe obsługa napędów 230V funkcja blokady trwały sygnał na wejściu Centralny Dół uniemożliwia sterowanie wszystkimi przyciskami do momentu zdjęcia sygnału współpraca z zewnętrznymi czujnikami deszczu i wiatru oraz z centralami alarmowymi pamięć kierunku dla sterowania lokalnego i centralnego. Jeżeli sterownik wykona rozkaz Centralny – góra, to kolejne naciśnięcie przycisku lokalnego uruchomi roletę w dół asynchroniczny start czas załączenia rolety w sterowaniu centralnym jest losowo opóźniany (maksymalnie o 1s) w celu zminimalizowania udaru prądowego w sieci w przypadku jednoczesnego uruchomienia wielu napędów niski pobór mocy w stanie czuwania (<0,15W) szeroki zakres napięcia zasilania 100÷264V AC
Parametry techniczne: Sterownik rolet do silników AC 100-265V AC STR-3P F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Autonomia / rezerwa chodu | 9.0E-8 h |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Generator losowy | nie |
| Kolor | Szary |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy |
| Maksymalna moc łączeniowa | 320 W |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Min. głębokość puszki montażowej | 20 mm |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 7035 |
| Przezroczysty | nie |
| Przystosowany do czujnika deszczu | tak |
| Przystosowany do czujnika wiatru | tak |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Wejście modułów dodatkowych | nie |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Z funkcją pamięci | tak |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z podłączeniem do czujnika jasności | nie |
| Z programem astronomicznym | nie |
| Zabezpieczenie przed niepożądanym zamknięciem/zatrzaśnięciem | nie |
| Zakres częstotliwości | 50 - 50 Hz |
| Ze złączem do czujnika stłuczenia szyby | nie |
| Zintegrowany wyłącznik czasowy | tak |
Pliki do pobrania
ff_str_3p_inst_d161110_pl.pdf [2022-03-10 10:43, 162.21 kB]
Karta-katalogowa -
m/download/23670855/karta-katalogowa.pdf [648.61 kB]
STR-3P manual_en.pdf -
m/download/23670854/str-3p-manual-en-pdf.pdf [757.44 kB]
STR-3P-instructions-for-use-1.pdf -
m/download/23670857/str-3p-instructions-for-use-1-pdf.pdf [162.21 kB]
STR-3P-declaration-pref-origin-status-1.pdf -
m/download/23670851/str-3p-declaration-pref-origin-status-1-pdf.pdf [213.11 kB]
STR-3P-declaration-RoHS-pl-1.pdf -
m/download/23670856/str-3p-declaration-rohs-pl-1-pdf.pdf [224.37 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135