Polecane
Cena: |
10,78 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,86 |
zł netto |
Cena: |
13,26 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,13 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Ps Puszka N/T Pojedyn. Moduł. 636370 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | Inne |
| Odporność udarowa | Inne |
| Bezhalogenowe | nie |
| Długość | 88 mm |
| Głębokość | 44 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 88 mm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Ps Puszka N/T Pojedyn. Moduł. 636370 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135