Polecane
Cena: |
51,72 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
47,98 |
zł netto |
Cena: |
63,62 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
59,02 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Puszka Sufitowa Z Uchwytem Oświetleniowym 030654 LEGRAND
Akcesoria do kanałów DLPPuszka sufitowa z uchwytem oświetleniowym- Dostarczana w komplecie z haczykiem- Maksymalne obciążenie: 25 kg
Parametry techniczne: Puszka Sufitowa Z Uchwytem Oświetleniowym 030654 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer RAL | 9003 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Długość | 113 mm |
| Głębokość | 44 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 113 mm |
Pliki do pobrania
F00988EN-06 -
m/download/22669013/f00988en-06.pdf [2.58 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Puszka Sufitowa Z Uchwytem Oświetleniowym 030654 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135