Polecane
Cena: |
248,38 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
248,38 |
zł netto |
Cena: |
305,51 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
305,51 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Celiane Łącznik Uniwersalny Ze Wskaźnikiem Bez Zacisku N 4A 067007 LEGRAND
Sterowanie oświetleniemMechanizm do wyposażenia w- uchwyt montażowy- klawisz- ramk꣹cznik uniwersalny ze wskaźnikiem bez zacisku N- Wskaźnik wbudowany w łączniku- 4 A max. (60 W min.)
Opis serii
Parametry techniczne: Celiane Łącznik Uniwersalny Ze Wskaźnikiem Bez Zacisku N 4A 067007 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor elementu przełączającego | Inne |
| Prąd łączeniowy do świetlówek | 4 AX |
| Stopień ochrony (IP) | IP21 |
| Z płytą montażową | nie |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK04 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Funkcja podświetlenia | Z podświetleniem (w pozycji WŁ.) |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 51.5 mm |
| Głębokość wbudowania | 24 mm |
| Kolor | Inne |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Konfiguracja elementów | Element systemu modułowego do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Liczba dźwigni | 1 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na oznaczenie | Nie |
| Min. głębokość puszki montażowej | 30 mm |
| Model antybakteryjny | nie |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 7016 |
| Podświetlenie | Tak |
| Prąd znamionowy | 4 A |
| Przełącznik ogrzewania | nie |
| Przełącznik pralkowy | nie |
| Przycisk | nie |
| Rodzaj podświetlenia | LED, niewymienne |
| Sposób działania | Przycisk wahadłowy |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Styki sygnału zwrotnego | nie |
| Szerokość osprzętu | 45 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Układ połączeń | Łącznik schodowy |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość osprzętu | 45 mm |
| Z obsługą IFTTT | nie |
Pliki do pobrania
dane_techniczne_f00538en_02[1].pdf [2022-09-14 13:02, 885.87 kB]
kg660[1].pdf [2022-09-14 13:02, 1.39 MB]
F00538EN-03 -
m/download/22614648/f00538en-03.pdf [758.46 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Celiane Łącznik Uniwersalny Ze Wskaźnikiem Bez Zacisku N 4A 067007 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135