Polecane
Cena: |
85,76 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
79,57 |
zł netto |
Cena: |
105,49 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
97,87 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Zestaw Do Montażu Pop-Up W Podłogach Technicznych - 8 (2x4) Modułów 054008 LEGRAND
Minipuszki Pop-up- Mogą być montowane w podłogach technicznych, wylewkach betonowych lub zintegrowane bezpośrednio z meblem (biurka, stoły konferencyjne, itd.) - Spełniają wymagania norm IEC 60670-1, IEC 60670-23, IEC 60884-1Zestaw do montażu puszek Pop-up w podłogach technicznych- Zawiera pustą ramę i wspornik mocujący. Wyposażony w uchwyt kabli zasilających, dla zapewnienia większego bezpieczeństwa instalacji - Kompatybilne z: - okablowaniem kat. 6 - okablowaniem audio/wideo - 8 (2 x 4) modułów
Parametry techniczne: Zestaw Do Montażu Pop-Up W Podłogach Technicznych - 8 (2x4) Modułów 054008 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba 15-pinowych złączy D-Sub | 0 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym (typ F) | 0 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym CEE 7/3 (typ F) | 0 |
| Liczba złączy audio | 0 |
| Liczba złączy HDMI | 0 |
| Liczba złączy kat. 5e | 0 |
| Liczba złączy kat. 6 | 0 |
| Model uchylny | nie |
| Długość | 263 mm |
| Głębokość wbudowania | 0 mm |
| Kolor | Inne |
| Liczba gniazd D-Sub 15-pinowych | 0 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym (SCHUKO) | 0 |
| Liczba złączy USB | 0 |
| Materiał | Inne |
| Model | Do wbudowania |
| Model/kształt/forma | Prostokątny |
| Możliwość wysuwania | nie |
| Szerokość | 108 mm |
| Średnica | 0 mm |
| Wysokość | 0 mm |
| Z ochroną przeciwprzepięciową | nie |
Pliki do pobrania
F01367EN-05 -
m/download/22617390/f01367en-05.pdf [1.43 MB]
LE04603AA_00 -
m/download/22617391/le04603aa-00.pdf [2.82 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Zestaw Do Montażu Pop-Up W Podłogach Technicznych - 8 (2x4) Modułów 054008 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135