Polecane
Cena: |
132,99 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
132,99 |
zł netto |
Cena: |
163,58 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
163,58 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
28 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z grubym rantem 3x2P+Z, przewód 1,5m 3x1,5mm2, srebrne OR-AE-1338/G ORNO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość [mm] | 130 mm |
| Wysokość [mm] | 7 mm |
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Długość [mm] | 265 mm |
| Głębokość wbudowania [mm] | 65 mm |
| Kolor | Srebro |
| Model | Do wbudowania |
| Możliwość wysuwania | Tak |
Pliki do pobrania
or-ae-1338-g_product_sheet_1817 -
m/download/21813709/or-ae-1338-g-product-sheet-1817.pdf [3.06 MB]
OR-AE-1324,1335...1338,1371,1372,13109,13125,13126,13127_manual_PL_EN_DE -
m/download/21813710/or-ae-1324-1335-1338-1371-1372-13109-13125-13126-13127-manual-pl-en-de.pdf [5.70 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: ORNO GROUP Sp. z o.o. ul. Rolników 437 44-141 Gliwice handlowy@orno.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: ORNO GROUP Sp. z o.o. ul. Rolników 437 44-141 Gliwice handlowy@orno.pl
Produkty z tej samej kategorii co Gniazdo meblowe wpuszczane w blat z grubym rantem 3x2P+Z, przewód 1,5m 3x1,5mm2, srebrne OR-AE-1338/G ORNO
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135