Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 32,96 zł brutto
Twoja cena 22,41 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 20,66 zł brutto
Twoja cena 13,23 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 26,72 zł brutto
Twoja cena 8,78 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 343,17 zł brutto
Twoja cena 194,62 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 40,98 zł brutto
Twoja cena 26,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 93,97 zł brutto
Twoja cena 58,26 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 217,71 zł brutto
Twoja cena 171,27 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 46,74 zł brutto
Twoja cena 31,91 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 72,15 zł brutto
Twoja cena 51,95 zł brutto
Do koszykaCena: |
3,03 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,03 |
zł netto |
Cena: |
3,73 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,73 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
400 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
2127 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon Basic Standard Ramka 1-krotna biały BMR1/11 KONTAKT
| Seria | Simon Basic Standard |
| Nazwa produktu/Rodzaj | ramka 1- krotna |
| Kolor | biały |
| RAL (zbliżony) | RAL 9003 |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Klasa ETIM | EC000007 Ramka maskująca do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób mocowania | zatrzask |
| Kierunek montażu | poziomy i pionowy |
| Wysokość produktu | 80.5mm |
| Szerokość produktu | 80.5mm |
| Głębokość produktu | 10.5mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 40 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787568337 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16.5cm |
| Szer. opak. jedn. | 9.5cm |
| Dł. opak. jedn. | 1.5cm |
| Waga jedn. | 0.0135kg |
| EAN13 opak. | 5902787568337 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Liczba modulów | 1 |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon Basic Standard Ramka 1-krotna biały BMR1/11 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Kolor | Biały |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
Pliki do pobrania
6187,BMR1_11 -
m/download/23627342/6187-bmr1-11.pdf [42.15 kB]
K-S_170T_2025_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/23644514/k-s-170t-2025-pl-en-cz-sk-additions.pdf [474.19 kB]
Broszura_Simon_Basic -
m/download/23661730/broszura-simon-basic.pdf [5.75 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon Basic Standard Ramka 1-krotna biały BMR1/11 KONTAKT
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1560brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
28 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1775brutto |
|
23 SZT |
24h |
|
60 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2690brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
50 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2461brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
254 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3992brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
7 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1808brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
8 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2009brutto |
|
50 SZT |
24h |
|
159 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11870brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
19 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1899brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
9 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2431brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11870brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
11 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2292brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3406brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
32 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2240brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
192 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1992brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
17 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Simon Basic Standard Ramka 1-krotna biały BMR1/11 KONTAKT kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1403brutto |
|
41 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1300brutto |
|
121 SZT |
24h |
|
1211 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1715brutto |
|
790 SZT |
24h |
|
276 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1774brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
47 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1253brutto |
|
49 SZT |
24h |
|
357 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1383brutto |
|
69 SZT |
24h |
|
163 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135