Polecane
Cena: |
33,60 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
33,60 |
zł netto |
Cena: |
41,33 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
41,33 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: OCHRONNIK PRZEPIĘĆ 1P 20kA(8/20) KLASA T2 (C) A50-CCS01-1P-C BEMKO
Zaciski/śruby ze stali ocynkowanej, kontrolka stanu ochronnika (zielona –ok., czerwona – do wymiany), pojemność zacisków do 35mm2, wymienne wkładki, metalowe zamknięcia na szynę TH35.
Parametry techniczne: OCHRONNIK PRZEPIĘĆ 1P 20kA(8/20) KLASA T2 (C) A50-CCS01-1P-C BEMKO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalny prąd wyładowczy (8/20) | 20 kA |
| Maks. przekrój przewodu (jedno-/wielodrutowego) | 35 mm² |
| Maks. przekrój przewodu elastycznego | 35 mm² |
| Najwyższe napięcie trwałej pracy AC | 275 V |
| Poziom ochrony | 1.6 kV |
| Poziom ochrony L-N | 1.6 kV |
| Poziom ochrony N-PE | 1.6 kV |
| Rozmiar | 1 moduł |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Sygnalizacja zadziałania na urządzeniu | Optyczny |
| Typ 2 | tak |
| Układ sieci TN-C | tak |
| Układ sieci TN-S | tak |
| Ze stykiem do zdalnej sygnalizacji | nie |
| Zintegrowane dobezpieczenie | nie |
| Znamionowe napięcie AC | 230 V |
| Znamionowy prąd wyładowczy - wartość szczytowa (8/20) | 40 kA |
Pliki do pobrania
14_karta_katalogowa_ccs_spd_ac_bemko.pdf [2022-03-18 14:05, 874.86 kB]
deklaracja_zgodnosci_ccs.pdf [2022-03-18 14:05, 994.19 kB]
karta_etim_a50_ccs01_1p_c.pdf [2022-03-18 14:05, 55.94 kB]
manual_ccs01.pdf [2022-03-18 14:05, 515.89 kB]
14-karta-katalogowa-ccs-spd-ac-bemko -
m/download/13117813/14-karta-katalogowa-ccs-spd-ac-bemko.pdf [874.86 kB]
deklaracja-zgodnosci-ccs -
m/download/13117814/deklaracja-zgodnosci-ccs.pdf [994.19 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
Produkty z tej samej kategorii co OCHRONNIK PRZEPIĘĆ 1P 20kA(8/20) KLASA T2 (C) A50-CCS01-1P-C BEMKO
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135