Polecane
Cena: |
53,58 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
53,58 |
zł netto |
Cena: |
65,90 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
65,90 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Warystorowy ogranicznik przepięć SM10D 1P SIMTEC szary SIMET
Kolor: szary, J. miary: szt., Op. zbiorcze: 1, Podatek: 23, Nap. znamionowe: 275V, Przekrój znamionowy (drut): 2,5…35mm², Przekrój znamionowy (linka): 2,5…35mm², Szerokość (mm): 17,5, Wysokość (mm): 66, Długość (mm): 90,5, Mocowanie: szyna TS35, Stopień ochrony: IP20, Temperatura użytkowa: -40…+85°C,
Parametry techniczne: Warystorowy ogranicznik przepięć SM10D 1P SIMTEC szary SIMET
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Łączny prąd wyładowczy (8/20) (L+N-PE) | 20 kA |
| Znamionowy prąd wyładowczy (8/20) (L-N) | 10 kA |
| Liczba biegunów | 1 |
| Maks. przekrój przewodu (jedno-/wielodrutowego) | 35 mm² |
| Maks. przekrój przewodu elastycznego | 25 mm² |
| Najwyższe napięcie trwałej pracy AC | 275 V |
| Poziom ochrony | 1 kV |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Sygnalizacja zadziałania na urządzeniu | Optyczny |
| Typ 3 | tak |
| Z filtrem przeciwzakłóceniowym | nie |
| Ze stykiem do zdalnej sygnalizacji | tak |
| Znamionowe napięcie AC | 275 V |
Pliki do pobrania
9178-pl -
m/download/22312019/9178-pl.pdf [153.13 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Warystorowy ogranicznik przepięć SM10D 1P SIMTEC szary SIMET
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135