Polecane
Cena: |
16,89 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
16,89 |
zł netto |
Cena: |
20,78 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
20,78 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Odgałęźnik instalacyjny LZ1*25/6 szary SIMET
Kolor: szary, J. miary: szt., Op. zbiorcze: 1, Podatek: 23, Nap. znamionowe: 500V, Prąd znamionowy (A): 101A, Przekrój znamionowy (drut): 1x4...25mm², 4x1,5…6mm², Przekrój znamionowy (linka): 1x4…16mm², 4x1,5…4mm², Szerokość (mm): 42, Wysokość (mm): 35, Długość (mm): 55, Mocowanie: na szynę TS 35 /do podłoża,
Parametry techniczne: Odgałęźnik instalacyjny LZ1*25/6 szary SIMET
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość | 36 mm |
| Liczba biegunów | 1 |
| Liczba podłączeń 10 mm2 | 4 |
| Liczba podłączeń 25 mm2 | 1 |
| Łączna liczba podłączeń | 5 |
| Osłona izolacyjna przed dotykiem | nie |
| Sposób montażu | Śruba |
| Szerokość | 37 mm |
| Typ połączenia | Śrubowy |
| Wysokość | 56 mm |
Pliki do pobrania
7756-pl -
m/download/22312292/7756-pl.pdf [158.86 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Odgałęźnik instalacyjny LZ1*25/6 szary SIMET
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135