Polecane
Cena: |
890,60 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
890,60 |
zł netto |
Cena: |
1095,44 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 095,44 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Moduł redundancyjny 2x 48V DC WAGO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Nadaje się do montażu na szynie montażowej | tak |
| Wartość znamionowa napięcia wyjściowego 1 | 48 V |
| Wartość znamionowa prądu wyjściowego 1 | 20 A |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Do układów bezpieczeństwa | nie |
| Głębokość | 181 mm |
| Maksymalny prąd wyjściowy 1 | 20 A |
| Moc wyjściowa | 1920 W |
| Możliwość montażu bezpośredniego | nie |
| Możliwość montażu na szynie | tak |
| Możliwość montażu na ścianie | nie |
| Napięcie wyjściowe 1 | 36 - 54 V |
| Odporność na zwarcie | nie |
| Rodzaj napięcia zasilającego | DC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Zacisk sprężynowy |
| Stabilizowane napięcie wyjściowe | nie |
| Stabilizowany | nie |
| Szerokość | 40 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 3 |
| Wersja modułowa | tak |
| Wysokość | 181 mm |
| Zakres nastawy napięcia wyjściowego | nie |
| Znamionowe napięcie zasilające dla DC | 36 - 54 V |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Wago GmbH & Co. KG ul. Hansastraße 27 32423 Minden info.de@wago.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Wago GmbH & Co. KG ul. Hansastraße 27 32423 Minden info.de@wago.com
Produkty z tej samej kategorii co Moduł redundancyjny 2x 48V DC WAGO
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135