Polecane
Cena: |
18,16 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
18,16 |
zł netto |
Cena: |
22,34 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
22,34 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Zwieracz gwintowy zespolony ZZ3-10.0 pomarańczowy SIMET
Kolor: pomarańczowy, J. miary: szt., Op. zbiorcze: 10, Podatek: 23,
Parametry techniczne: Zwieracz gwintowy zespolony ZZ3-10.0 pomarańczowy SIMET
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Pomarańczowy |
| Liczba mostkowanych złączek | 3 |
| Model | Inne |
| Napięcie znamionowe | 800 V |
| Prąd znamionowy In | 57 A |
| Rozstaw (rozmiar rastra) | 10 mm |
| Sposób montażu | Przykręcanie |
| Wykonanie przeciwwybuchowe Ex-e - potwierdzone | nie |
| Z izolacją | tak |
| Z ochroną przed dotykiem | tak |
Pliki do pobrania
file3798 -
m/download/22310453/file3798.webp [34.47 kB]
6970-pl -
m/download/22311725/6970-pl.pdf [217.78 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Zwieracz gwintowy zespolony ZZ3-10.0 pomarańczowy SIMET
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135