Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 104,96 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 20,71 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 4,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 899,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 75,43 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 99,60 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 133,46 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 144,83 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 322,76 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 39,67 zł brutto
Do koszykaCena: |
6,36 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,36 |
zł netto |
Cena: |
7,82 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,82 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: ZQV 4N/5 Złączka szynowa poprzeczna / mostek, nr.katalogowy 1527980000 WEIDMÜLLER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Pomarańczowy |
| Liczba mostkowanych złączek | 5 |
| Model | Złącze poprzeczne |
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Prąd znamionowy In | 32 A |
| Rozstaw (rozmiar rastra) | 6.1 mm |
| Sposób montażu | Na wtyk |
| Wykonanie przeciwwybuchowe Ex-e - potwierdzone | tak |
| Z izolacją | tak |
| Z ochroną przed dotykiem | tak |
Produkty z tej samej kategorii co ZQV 4N/5 Złączka szynowa poprzeczna / mostek, nr.katalogowy 1527980000 WEIDMÜLLER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5334brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
20 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1157brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
9 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
403brutto |
|
54 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2426brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
201brutto |
|
30 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
272brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
14 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135