Polecane
Cena: |
53,13 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
53,13 |
zł netto |
Cena: |
65,35 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
65,35 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Łańcuchowy mostek przewodowy 0,5mm2 szara WAGO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Szary |
| Liczba mostkowanych złączek | 31 |
| Model | Mostek wielotorowy przewodowy |
| Napięcie znamionowe | 50 V |
| Prąd znamionowy In | 6 A |
| Rozstaw (rozmiar rastra) | 80 mm |
| Sposób montażu | Na wtyk |
| Wykonanie przeciwwybuchowe Ex-e - potwierdzone | nie |
| Z izolacją | tak |
| Z ochroną przed dotykiem | tak |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Wago GmbH & Co. KG ul. Hansastraße 27 32423 Minden info.de@wago.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Wago GmbH & Co. KG ul. Hansastraße 27 32423 Minden info.de@wago.com
Produkty z tej samej kategorii co Łańcuchowy mostek przewodowy 0,5mm2 szara WAGO
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135