Polecane
Cena: |
292,04 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
292,04 |
zł netto |
Cena: |
359,21 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
359,21 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
21 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 54 Odbiornik Bluetooth z ładowarką USB srebrny mat D7501385.01/43 KONTAKT
| Seria | Simon 54 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | Odbiornik Bluetooth z ładowarką USB |
| Kolor | srebrny mat, metalizowany |
| Typ produktu | mechanizm |
| Napięcie znamionowe | 230V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ETIM | EC000359 Ładowarka akumulatorowa uniwersalna |
| Rodzaj materiału | metal |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Głębokość produktu | 46mm |
| Głębokość wbudowania | 33mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787862176 |
| Typ opak. jedn. | pudełko zamykane |
| Waga jedn. | 0.132kg |
| EAN13 opak. | 5902787862176 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 29cm |
| ID_frame | 1313, 891, 892, 893, 894, 895, 902, 903, 904, 905 |
Pliki do pobrania
K-S_275A_2019_PL -
m/download/18731939/k-s-275a-2019-pl.pdf [1.25 MB]
M187v04 - instrukcja do 7501385-039_modul_bluetooth -
m/download/18731940/m187v04-instrukcja-do-7501385-039-modul-bluetooth.pdf [1.37 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 54 Odbiornik Bluetooth z ładowarką USB srebrny mat D7501385.01/43 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135