Polecane
Cena: |
7709,82 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7 709,82 |
zł netto |
Cena: |
9483,08 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9 483,08 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Zewnętrzny pakiet akumulatorowy Smart UPS SRT wolnostojący do 8kVA i 10kVA SRT192BP2 SCHNEIDER
Ten produkt jest częścią systemów bateryjnych Smart-UPS, zapewniających wydłużony czas pracy aplikacji o znaczeniu krytycznym SRT. Ten akumulator z możliwością przedłużenia czasu działania zapewnia wydłużony czas pracy podczas dłuższych przerw w zasilaniu. Wbudowany monitoring na poziomie ogniwa, modułu i szafy dostarcza danych dotyczących czasu pracy i stanu baterii. Jest to akumulator kwasowo-ołowiowy z 2-letnią gwarancją. Jego wymiary to 683 mm (głębokość) x 432 mm (wysokość) x 130 mm (szerokość) i waży 91,0 kg. Idealny do krytycznych aplikacji on-line Smart-UPS.
Parametry techniczne: Zewnętrzny pakiet akumulatorowy Smart UPS SRT wolnostojący do 8kVA i 10kVA SRT192BP2 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Ciężar | 91000 g |
| Długość | 683 mm |
| Do szybkiego ładowania | nie |
| Inne oznaczenia | Inne |
| Liczba cel | 32 |
| Model | Inne |
| Napięcie znamionowe | 192 V |
| Obudowa z tworzywa sztucznego | tak |
| Odpowiednie do zastosowań Ex | nie |
| Oznaczenie IEC | Inne |
| Oznaczenie rozmiaru | Blok |
| Pakiet akumulatorowy | tak |
| Pojemność | 5000 mAh |
| Szerokość | 130 mm |
| Średnica | 0 mm |
| Temperatura otoczenia | 0 - 40 °C |
| Wysokość łącznie z biegunem | 432 mm |
Pliki do pobrania
SRT192BP2_document -
m/download/17951070/srt192bp2-document.pdf [92.11 kB]
JGNY-B26A7G_R0_EN -
m/download/17852012/jgny-b26a7g-r0-en.pdf [112.82 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22012026/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
EU DoC 992-4816 8052022 -
m/download/17852011/eu-doc-992-4816-8052022.pdf [265.94 kB]
ENVEOLI1612036_EN -
m/download/17852010/enveoli1612036-en.pdf [667.87 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Zewnętrzny pakiet akumulatorowy Smart UPS SRT wolnostojący do 8kVA i 10kVA SRT192BP2 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135