Polecane
Cena: |
20,75 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
20,75 |
zł netto |
Cena: |
25,52 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
25,52 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Komplet Baterii Do Wyłączników DPX3 160/250 421082 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Ciężar | 1.1 g |
| Do szybkiego ładowania | nie |
| Inne oznaczenia | Inne |
| Model | Lit |
| Napięcie znamionowe | 3 V |
| Oznaczenie IEC | Inne |
| Pakiet akumulatorowy | tak |
| Pojemność | 50 mAh |
| Średnica | 16 mm |
| Temperatura otoczenia | -20 - 60 °C |
| Wysokość łącznie z biegunem | 1.6 mm |
Pliki do pobrania
LE04940AB -
m/download/22646027/le04940ab.pdf [1.89 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Komplet Baterii Do Wyłączników DPX3 160/250 421082 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135