Polecane
Cena: |
8593,94 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8 593,94 |
zł netto |
Cena: |
10570,55 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10 570,55 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Zewnętrzny akumulator litowo-jonowy dla Smart-UPS 48V 50Ah 2.4kWh XBP48RM2U-LI SCHNEIDER
Akumulator litowo-jonowy o wydłużonym czasie pracy zapewnia znacznie wyższą gęstość energii i skalowalny czas pracy dla aplikacji Smart-UPS. Zestaw akumulatorów litowo-jonowych APC Smart-UPS On-Line o wydłużonym czasie pracy oferuje elastyczne opcje instalacji w szafie serwerowej i w obudowie typu wieża oraz zapewnia trzykrotnie dłuższą żywotność akumulatora w porównaniu z akumulatorem VRLA. Kompatybilny z systemami SRTL 1-3 kVA, ta wszechstronna bateria 2U o długim czasie pracy jest idealna do krytycznych aplikacji o długim czasie pracy w sieciach IT i innych aplikacjach.
Parametry techniczne: Zewnętrzny akumulator litowo-jonowy dla Smart-UPS 48V 50Ah 2.4kWh XBP48RM2U-LI SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Ciężar | 27 |
| Długość | 521 mm |
| Do szybkiego ładowania | nie |
| Inne oznaczenia | Inne |
| Liczba cel | 0 |
| Model | Litowo-jonowy |
| Napięcie znamionowe | 48 V |
| Obudowa z tworzywa sztucznego | nie |
| Odpowiednie do zastosowań Ex | nie |
| Oznaczenie IEC | Inne |
| Oznaczenie rozmiaru | Blok |
| Pakiet akumulatorowy | nie |
| Pojemność | 50000 mAh |
| Szerokość | 432 mm |
| Średnica | 0 mm |
| Temperatura otoczenia | 0 - 40 °C |
| Wysokość łącznie z biegunem | 85.5 mm |
Pliki do pobrania
XBP48RM2U-LI_document -
m/download/17956592/xbp48rm2u-li-document.pdf [69.06 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22018647/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
EU Declaration of Confirmity - SRT 1-3KVA -
m/download/16868836/eu-declaration-of-confirmity-srt-1-3kva.pdf [917.73 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Zewnętrzny akumulator litowo-jonowy dla Smart-UPS 48V 50Ah 2.4kWh XBP48RM2U-LI SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135