Polecane
Cena: |
42,67 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
42,67 |
zł netto |
Cena: |
52,49 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
52,49 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
13 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Lampa sodowa E27 50W 2000K MASTER SON-T PIA Plus PHILIPS
Parametry techniczne: Lampa sodowa E27 50W 2000K MASTER SON-T PIA Plus PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | G |
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 55 kWh |
| Długość całkowita | 152 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Kształt bańki | Cylindryczny, jednostronnie trzonkowany |
| Liczba jarzników | 1 |
| Moc źródła światła | 54.5 W |
| Model | Przezroczysty |
| Nie zawiera rtęci | nie |
| Oświetlenie roślin | nie |
| Skuteczność świetlna | 83 lm/W |
| Strumień świetlny | 4500 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 30000 h |
| Średnica | 35 mm |
| Temperatura barwowa | 2000 K |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 20-39 |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | tak |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | tak |
| Zamiennik lamp rtęciowych | nie |
Pliki do pobrania
lrdd1_son-tpia -
m/download/23690031/lrdd1-son-tpia.webp [2.46 kB]
928151900028_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23690030/928151900028-eu-pl-pl-prof.fp [407.97 kB]
Label_473390_big_color -
m/download/23690033/label-473390-big-color.pdf [70.02 kB]
Fiche_473390_pl -
m/download/23690034/fiche-473390-pl.pdf [332.26 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23690035/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
GL-HID-HPS-003 -
m/download/23690032/gl-hid-hps-003.pdf [299.30 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135