Polecane
Cena: |
71,30 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
71,30 |
zł netto |
Cena: |
87,70 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
87,70 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Ledvance Lampa sodowa - NAV-E 400W E40 RWL1 OSRAM
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 440 kWh |
| Długość całkowita | 290 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | A+ |
| Kształt bańki | Elipsoidalny |
| Moc źródła światła | 400 W |
| Nie zawiera rtęci | nie |
| Oświetlenie roślin | nie |
| Skuteczność świetlna | 120 lm/W |
| Strumień świetlny | 48000 lm |
| Średnica | 122 mm |
| Temperatura barwowa | 2000 K |
| Trzonek | E40 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 20-39 |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | tak |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | tak |
| Zamiennik lamp rtęciowych | nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135