Polecane
Cena: |
74,40 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
74,40 |
zł netto |
Cena: |
91,51 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
91,51 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
7 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Lampa sodowa - NAV-T 250W 4Y E40 FLH1 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kształt bańki | Cylindryczny, jednostronnie trzonkowany |
| Liczba jarzników | 1 |
| Moc źródła światła [W] | 250 W |
| Model | Przezroczysty |
| Nie zawiera rtęci | Nie |
| Oświetlenie roślin | Nie |
| Strumień świetlny [lm] | 28000 |
| Średnica [mm] | 47 mm |
| Temperatura barwowa [K] | 2000 K |
| Trzonek | E40 |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | Tak |
| Zamiennik lamp rtęciowych | Nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135