Polecane
Cena: |
26,34 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
26,34 |
zł netto |
Cena: |
32,40 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
32,40 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
35 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: HQL 80W SUPER DL E27 RWL1 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| klasa energetyczna | B |
| Kształt bańki | Elipsoida |
| moc [w] | 80 |
| Moc źródła światła [W] | 80 W |
| Pozycja pracy | Dowolna |
| Strumień świetlny [lm] | 3400 |
| Średnica [mm] | 71 mm |
| Temperatura barwowa [K] | 3200 K |
| Trzonek | E27 |
| Wewnętrzny odbłyśnik | Nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135