Polecane
Cena: |
59,10 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
59,10 |
zł netto |
Cena: |
72,69 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
72,69 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Lampa metalohalogenkowa MHG-70W/4000K KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Filtr UV | Nie |
| Lampa solaryjna | Nie |
| Materiał jarznika | Kwarc |
| Moc źródła światła [W] | 70 W |
| Napięcie lampy [V] | 230 V |
| Pozycja pracy | Dowolna |
| Średnica [mm] | 23 mm |
| Temperatura barwowa [K] | 4000 K |
| Trzonek | G12 |
| Wymagana oprawa zamknięta | Tak |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | Tak |
Pliki do pobrania
MHG -
m/download/3746149/mhg.pdf [90.78 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135