Polecane
Cena: |
117,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
117,00 |
zł netto |
Cena: |
143,91 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
143,91 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Ledvance Lampa metahalogenkowa 250W 230V FC2 3200K przeźroczysta HQI-TS 250W/WDL 4008321525130 OSRAM
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Filtr UV | Tak |
| Lampa solaryjna | Nie |
| Materiał jarznika | Kwarc |
| Moc źródła światła [W] | 250 W |
| Napięcie lampy [V] | 230 V |
| Pozycja pracy | p45 |
| Średnica [mm] | 25 mm |
| Temperatura barwowa [K] | 3200 K |
| Trzonek | Fc2 |
| Wymagana oprawa zamknięta | Tak |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | Tak |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135