Polecane
Cena: |
800,02 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
800,02 |
zł netto |
Cena: |
984,03 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
984,03 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Lampa metalohalogenkowa 2000W E40 380V 3800K przeźroczysta HPI-T H,O, 380V PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 2178 kWh |
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 542 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| Długość całkowita | 430 mm |
| Filtr UV | nie |
| Kolor | Biały |
| Kształt bańki | Cylindryczny, jednostronnie trzonkowany |
| Lampa solaryjna | nie |
| Materiał jarznika | Kwarc |
| Moc źródła światła | 1980 W |
| Model | Przezroczysty |
| Napięcie lampy | 217 - 247 V |
| Pozycja pracy | p20 |
| Skuteczność świetlna | 101 lm/W |
| Strumień świetlny | 200000 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 12000 h |
| Średnica | 101.5 mm |
| Temperatura barwowa | 3800 K |
| Trzonek | E40 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 40-59 |
| Wymagana oprawa zamknięta | tak |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | tak |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | tak |
Pliki do pobrania
lrdd1_hpi-thw_2000w -
m/download/23689857/lrdd1-hpi-thw-2000w.webp [2.24 kB]
928074209228_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23689856/928074209228-eu-pl-pl-prof.fp [457.96 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23689859/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
GL-HID-QMH-003 -
m/download/23689858/gl-hid-qmh-003.pdf [284.40 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135