Polecane
Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: PARATHOM PIN CL 30 2,6W 827 G9 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 3 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła | 827 - 827 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG1 |
| Długość | 52 mm |
| Kąt rozsyłu światła | 300 ° |
| Klasa efektywności energetycznej | A++ |
| Kolor | Biały |
| Kształt bańki | Kapsułkowy |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 100000 |
| Moc lampy | 2.6 - 2.6 W |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 22 - 22 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Przezroczysty |
| Skuteczność świetlna | 123 lm/W |
| Strumień świetlny | 320 - 320 lm |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 320 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 15 mm |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | G9 |
| Wskaźnik efektywności energetycznej (EEI) | 0.08 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.4 |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Produkty z tej samej kategorii co PARATHOM PIN CL 30 2,6W 827 G9 LEDVANCE
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135