Polecane
Cena: |
30,72 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
30,72 |
zł netto |
Cena: |
37,79 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
37,79 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
22 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
100 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED AR111 GU10 230V 10W SMD 20st WW BLACK WOJ+14566 Spectrum Led
Źródło LED AR111 GU10 10 W z popularnym mocowaniem na GU10. Świeci światłem o ciepłej barwie (3000K), które sprzyja relaksowaniu się i odpoczynkowi, sprawiając że oświetlane pomieszczenie jest bardziej przytulne. Wąski kąt świecenia 20° daje kierunkowe światło, dzięki czemu można lepiej wyeksponować wybrane przedmioty lub powierzchnie.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc | 10 W |
| Prąd | 100 mA |
| Napięcie | 230 V |
| Klasa energetyczna | F |
| Zużycie energii | 10 kWh/1000h |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Współczynnik mocy | 0.5 |
| Strumień świetlny użytkowy | 800 lm (90)° |
| Strumień świetlny | 1000 lm (360)° |
| Skuteczność świetlna | 80 lm/W |
| Światłość | 1750 CD |
| Barwa światła | Ciepła |
| Kąt rozsyłu światła | 20 ° |
| Zakres temperatur pracy | -20/+40 °C |
| Trwałość | 17000 h |
| Trzonek | GU10 |
| Waga | 0.15 kg |
| Zastosowanie | INT |
| Gwarancja | 2 lata |
Parametry techniczne: Żarówka LED AR111 GU10 230V 10W SMD 20st WW BLACK WOJ+14566 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
Pliki do pobrania
_WOJ14566 -
m/download/18658996/woj14566.pdf [1.07 MB]
WOJ14566_WOJ14566 -
m/download/18658997/woj14566-woj14566.pdf [1.07 MB]
LED_AR111_GU10_10W_20_WOJ14566 -
m/download/18658998/led-ar111-gu10-10w-20-woj14566.pdf [1.07 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED AR111 GU10 230V 10W SMD 20st WW BLACK WOJ+14566 Spectrum Led
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135