Polecane
Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Świetlówka kołowa L 32 W/827 G10Q 4008321581129 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | G |
| Średnica pierścienia | 305 mm |
| Typ bańki | T9 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 35 kWh |
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 827 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Długość | 299 mm |
| Do opraw z ochroną przed eksplozją | nie |
| Do oświetlenia awaryjnego | nie |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Kolor | Biały |
| Kształt bańki | Pierścień |
| Lampa o pełnym widmie światła | nie |
| Moc źródła światła | 32 W |
| Ochrona antyrozpryskowa | nie |
| Pasek zapłonowy | nie |
| Praca bez zapłonnika | nie |
| Skuteczność świetlna | 65 lm/W |
| Strumień świetlny | 2100 lm |
| Szybki zapłon | nie |
| Średnia trwałość znamionowa | 9000 h |
| Średnica rury | 29 mm |
| Temperatura barwowa | 2700 K |
| Trzonek | G10q |
| Wewnętrzny odbłyśnik | nie |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Zastosowanie | Ogólne |
Pliki do pobrania
asset_13032249.pdf [2022-11-14 11:14, 21.31 kB]
asset-13038981 -
m/download/23055907/asset-13038981.pdf [36.23 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135