Polecane
Cena: |
17,46 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
17,46 |
zł netto |
Cena: |
21,47 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
21,47 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
13 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Ledvance Świetlówka kompaktowa Osram - DULUX F 18W/840 2G10 FS1 OSRAM
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | T5 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 18 kWh |
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 840 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| Długość całkowita | 128 mm |
| Do stosowania ze statecznikiem elektronicznym | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Liczba rur świetlnych | 2 |
| Moc źródła światła | 17.9 W |
| Strumień świetlny | 1100 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 13000 h |
| Średnica | 16.2 mm |
| Technologia amalgamatowa | tak |
| Temperatura barwowa | 4000 K |
| Trzonek | 2G10 (4-pinowy) |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
Pliki do pobrania
asset_13031980.pdf [2022-11-14 11:15, 21.14 kB]
asset-13039203 -
m/download/15782239/asset-13039203.pdf [36.08 kB]
labels -
m/download/17896751/labels.pdf [69.31 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135