Polecane
Cena: |
9,29 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,29 |
zł netto |
Cena: |
11,43 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,43 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
6 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: MASTER PL-S 11W/827/4P 1CT/5X10BOX Świetlówka
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 12 kWh |
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 827 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Długość całkowita | 219.9 mm |
| Do stosowania ze statecznikiem elektronicznym | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Kolor | Biały |
| Liczba rur świetlnych | 2 |
| Moc źródła światła | 11.9 W |
| Strumień świetlny | 900 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 13000 h |
| Średnica | 28 mm |
| Technologia amalgamatowa | nie |
| Temperatura barwowa | 2700 K |
| Trzonek | 2G7 (4-pinowy) |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Zastosowanie specjalne | Inne |
| Zintegrowany zapłonnik | nie |
Pliki do pobrania
f85479ef2f8a49adae2fa4a300cebb27 -
m/download/21744554/f85479ef2f8a49adae2fa4a300cebb27.webp [9.66 kB]
fp927936682711-pss-pl_pl -
m/download/11364037/fp927936682711-pss-pl-pl.pdf [378.15 kB]
d9882db7973d49b69661adad005a64d7 -
m/download/11364039/d9882db7973d49b69661adad005a64d7.pdf [68.97 kB]
eadfc6f20385409b8357adad005ac34d -
m/download/11364040/eadfc6f20385409b8357adad005ac34d.pdf [330.54 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135