Polecane
Cena: |
15,69 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15,69 |
zł netto |
Cena: |
19,30 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
19,30 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
16 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Świetlówka kompaktowa G24d-2 (2-pin) 18W 4000K PL-T 2P produkt wycofany PHILIPS
Produkt wycofany, sprzedaż do wyczerpania zapasów magazynowych.
Parametry techniczne: Świetlówka kompaktowa G24d-2 (2-pin) 18W 4000K PL-T 2P produkt wycofany PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 18 kWh |
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 840 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| Długość całkowita | 119.2 mm |
| Do stosowania ze statecznikiem elektronicznym | nie |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Kolor | Biały |
| Liczba rur świetlnych | 6 |
| Moc źródła światła | 18 W |
| Strumień świetlny | 1150 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 10000 h |
| Średnica | 39.85 mm |
| Technologia amalgamatowa | nie |
| Temperatura barwowa | 4000 K |
| Trzonek | GX24d-2 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Zastosowanie specjalne | Inne |
| Zintegrowany zapłonnik | tak |
Pliki do pobrania
6c09383efc644baaa6d2a4a300cf0819 -
m/download/20977046/6c09383efc644baaa6d2a4a300cf0819.webp [14.68 kB]
fp927914384071-pss-pl_pl -
m/download/11368264/fp927914384071-pss-pl-pl.pdf [364.11 kB]
c2a8e4f91d71411988e7adad004e9568 -
m/download/11368266/c2a8e4f91d71411988e7adad004e9568.pdf [69.34 kB]
be03bebf11d747f7923eadad004ef748 -
m/download/11368267/be03bebf11d747f7923eadad004ef748.pdf [331.57 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135