Polecane
Cena: |
30,81 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
30,81 |
zł netto |
Cena: |
37,90 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
37,90 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: A22-LED-W dioda LED biała 18-30V 261362 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 0 mm |
| Do latarek | nie |
| Do wskaźników | tak |
| Halogen | nie |
| Kolor | Biały |
| Krypton | nie |
| Ksenon | nie |
| Kształt bańki | Inne |
| Napięcie lampy | 24 - 30 V |
| Prąd znamionowy | 15 A |
| Strumień świetlny | 0 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 100000 h |
| Średnica | 0 mm |
| Technologia | LED |
| Temperatura barwowa | 0 K |
| Trzonek | BA9s |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135