Polecane
Cena: |
34,06 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
34,06 |
zł netto |
Cena: |
41,89 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
41,89 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
3 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED G9 4W 440lm zimna biel ściemnialna WOJ+14486 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc | 4 W |
| Prąd | 20 mA |
| Napięcie | 230 V |
| Klasa energetyczna | A++ |
| Zużycie energii | 4 kWh/1000h |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Strumień świetlny | 440 lm |
| Skuteczność świetlna | 110 lm/W |
| Barwa światła | Zimna |
| Kąt rozsyłu światła | 270 ° |
| Zakres temperatur pracy | -20/+40 °C |
| Trwałość | 50000 h |
| Trzonek | G9 |
| Wymiary (A x B x C) | 18x58 [mm] |
| Waga | 0.01 kg |
Parametry techniczne: Żarówka LED G9 4W 440lm zimna biel ściemnialna WOJ+14486 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa en -
m/download/18659169/karta-katalogowa-en.pdf [1.18 MB]
Karta katalogowa de -
m/download/18659170/karta-katalogowa-de.pdf [1.17 MB]
Karta katalogowa pl -
m/download/18659171/karta-katalogowa-pl.pdf [1.17 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135