Polecane
Cena: |
8,41 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,41 |
zł netto |
Cena: |
10,35 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,35 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED retro filament E-27 5W ciepła biel WOJ+14459 Spectrum Led
- wysoka skuteczność świetlna 102 lm/W
- szeroki kąt świecenia 300°
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc | 5 W |
| Prąd | 45 mA |
| Napięcie | 230 V |
| Klasa energetyczna | A++ |
| Zużycie energii | 5 kWh/1000h |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Strumień świetlny | 510 lm |
| Skuteczność świetlna | 102 lm/W |
| Temperatura barwowa | 2400 K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Kąt rozsyłu światła | 300 ° |
| Zakres temperatur pracy | -20/+40 °C |
| Trwałość | 17000 h |
| Trzonek | E27 |
| Wymiary (A x B x C) | 60x107 [mm] |
| Waga | 0.032 kg |
| Gwarancja | 2 lata |
Pliki do pobrania
_WOJ14459 -
m/download/18657046/woj14459.pdf [982.61 kB]
RETROSHINE_WOJ14459 -
m/download/18657047/retroshine-woj14459.pdf [983.94 kB]
LED_GLS_5W_E27_COG_RETROSHINE_COG_RETROSHINE_WOJ14459 -
m/download/18657048/led-gls-5w-e27-cog-retroshine-cog-retroshine-woj14459.pdf [981.62 kB]
Karta katalogowa en -
m/download/16723882/karta-katalogowa-en.pdf [982.68 kB]
Karta katalogowa de -
m/download/16723883/karta-katalogowa-de.pdf [983.86 kB]
Karta katalogowa pl -
m/download/16723884/karta-katalogowa-pl.pdf [981.54 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135