Polecane
Cena: |
11,94 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,94 |
zł netto |
Cena: |
14,69 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
14,69 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED G9 230V 4.5W zimna biel WOJ+14438 Spectrum Led
- 5 lat gwarancji
- trwałość 50000 h
- wysoka skuteczność świetlna 122 lm/W
- szeroki kąt świecenia 300 °
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc | 4,5 W |
| Prąd | 40 mA |
| Napięcie | 230 V |
| Klasa energetyczna | A++ |
| Zużycie energii | 5 kWh/1000h |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Zasilacz w komplecie | + |
| Współczynnik mocy | 0.5 |
| Strumień świetlny | 550 lm |
| Skuteczność świetlna | 122 lm/W |
| Temperatura barwowa | 6000 K |
| Barwa światła | Zimna |
| Kąt rozsyłu światła | 300 ° |
| Zakres temperatur pracy | -20/+40 °C |
| Trwałość | 50000 h |
| Trzonek | G9 |
| Wymiary (A x B x C) | 18x57,5 [mm] |
| Waga | 0.01 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
Parametry techniczne: Żarówka LED G9 230V 4.5W zimna biel WOJ+14438 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa en -
m/download/18657457/karta-katalogowa-en.pdf [810.31 kB]
Karta katalogowa de -
m/download/18657458/karta-katalogowa-de.pdf [809.07 kB]
Karta katalogowa pl -
m/download/18657459/karta-katalogowa-pl.pdf [810.19 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135