Polecane
Cena: |
9,69 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,69 |
zł netto |
Cena: |
11,92 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,92 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
12 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
100 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED ceramiczna GU10 10W 6000K zimna biel WOJ+14310 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc | 10 W |
| Prąd | 80 mA |
| Napięcie | 230 V |
| Klasa energetyczna | A+ |
| Zużycie energii | 10 kWh/1000h |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Zasilacz w komplecie | + |
| Współczynnik mocy | 0.5 |
| Strumień świetlny | 930 lm |
| Skuteczność świetlna | 93 lm/W |
| Światłość | 280 CD |
| Temperatura barwowa | 6000 K |
| Barwa światła | Zimna |
| Kąt rozsyłu światła | 120 ° |
| Zakres temperatur pracy | -20/+40 °C |
| Trwałość | 17000 h |
| Trzonek | GU10 |
| Kolor | Biały |
| Wymiary (A x B x C) | 50x56 [mm] |
| Waga | 0.063 kg |
| Zastosowanie | INT |
| Gwarancja | 2 lata |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa en -
m/download/18657318/karta-katalogowa-en.pdf [930.19 kB]
Karta katalogowa de -
m/download/18657319/karta-katalogowa-de.pdf [928.89 kB]
Karta katalogowa pl -
m/download/18657320/karta-katalogowa-pl.pdf [928.65 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135