Polecane
Cena: |
3,54 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,54 |
zł netto |
Cena: |
4,36 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,36 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
13 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
500 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED GU10 SAMSUNG 230V 8W 740LM 4000K BEMKO
| Barwa światła | 4000K |
|---|---|
| Strumień świetlny | 740lm |
| Wskaźnik oddawania barw | Ra>80 |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
|---|---|
| Klasa energetyczna | A+ |
| Średnica | 50mm |
|---|---|
| Wysokość | 55mm |
| Moc | 8,0W |
|---|
| Kąt rozsyłu | 120° |
|---|---|
| Liczba cykli on/off | 25000x |
| Napięcie zasilania | ~230V/50Hz |
| Trwałość | 25000h |
| Trzonek | GU10 |
| Marka | Bemko
|
Parametry techniczne: Żarówka LED GU10 SAMSUNG 230V 8W 740LM 4000K BEMKO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
Pliki do pobrania
deklaracja_zgodnosci_zrodla_swiatla_led_slb.pdf [2022-03-18 14:09, 398.86 kB]
karta-katalogowa-led-slb-gu10-bemko -
m/download/13119137/karta-katalogowa-led-slb-gu10-bemko.pdf [673.52 kB]
Label_637355_big_color -
m/download/8658519/label-637355-big-color.pdf [70.90 kB]
deklaracja-zgodnosci-zrodla-swiatla-led-slb -
m/download/13118000/deklaracja-zgodnosci-zrodla-swiatla-led-slb.pdf [398.86 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
Osoby, które kupiły produkt Żarówka LED GU10 SAMSUNG 230V 8W 740LM 4000K BEMKO kupiły także
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135