Polecane
Cena: |
11,36 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,36 |
zł netto |
Cena: |
13,97 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
13,97 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
15 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED kulka E27 4,3W 40W FILAMENT produkt wycofany PHILIPS
Produkt wycofany, sprzedaż do wyczerpania zapasów magazynowych.
Parametry techniczne: Żarówka LED kulka E27 4,3W 40W FILAMENT produkt wycofany PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 5 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG1 |
| Długość | 82 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | A++ |
| Kolor | Biały |
| Kolor obudowy | Inne |
| Kształt bańki | Kształt gruszki |
| Lampa z włóknem | tak |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 20000 |
| Moc lampy | 4.3 - 4.3 W |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 40 - 40 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Przezroczysty |
| Skuteczność świetlna | 109 lm/W |
| Strumień świetlny | 470 - 470 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 45 mm |
| Temperatura barwowa | 2700 - 2700 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik efektywności energetycznej (EEI) | 0.1021 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.4 |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
Pliki do pobrania
45f605099a7249878993a8ee00374b6f -
m/download/20875005/45f605099a7249878993a8ee00374b6f.webp [31.05 kB]
fp929001890502-pss-pl_pl -
m/download/8671513/fp929001890502-pss-pl-pl.pdf [510.21 kB]
fp929001890502-gis-pl_pl -
m/download/8671514/fp929001890502-gis-pl-pl.pdf [159.12 kB]
ledluster_cla_4_3_40w_e27_p45_clear_827_nd-ies -
m/download/8671516/ledluster-cla-4-3-40w-e27-p45-clear-827-nd-ies.ies [3.50 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135