Polecane
Cena: |
7,28 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,28 |
zł netto |
Cena: |
8,96 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,96 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
42 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1000 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka XLED E27 7W 725lm 2500K barwa ciepła 230V 29637 KANLUX
Kanlux XLED łączy w sobie najlepsze cechy tradycyjnych żarówek i nowoczesnych źródeł światła LED. Dlatego mówimy o serii XLED, że to pierwsza prawdziwa „żarówka LED". Szklana bańka A70 to ponadprzeciętny rozmiar w kształcie tradycyjnej żarówki, a diody LED rozmieszczone są wewnątrz w taki sposób, że światło rozchodzi się we wszystkich kierunkach.
Parametry techniczne: Żarówka XLED E27 7W 725lm 2500K barwa ciepła 230V 29637 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 7 kWh |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Długość | 142 mm |
| Kolor | Bursztynowy |
| Kształt bańki | Kształt gruszki |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 15000 |
| Moc lampy | 7 - 7 W |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 58 - 58 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Przezroczysty |
| Skuteczność świetlna | 104 lm/W |
| Strumień świetlny | 725 - 725 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 64 mm |
| Temperatura barwowa | 2700 - 2700 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.5 |
Pliki do pobrania
29637.pdf [2022-04-05 14:19, 897.76 kB]
29637.pdf [2022-04-05 14:19, 897.76 kB]
29637[2].pdf [2022-06-09 11:27, 637.21 kB]
29637[3].pdf [2022-10-13 09:27, 637.21 kB]
29637 -
m/download/14766689/29637.pdf [648.75 kB]
CE_905 XLED STEPDIM_CCT_ST64_G125 v1_PL -
m/download/13165432/ce-905-xled-stepdim-cct-st64-g125-v1-pl.pdf [823.49 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135