Polecane
Cena: |
6,28 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,28 |
zł netto |
Cena: |
7,73 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,73 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
5 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1000 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka XLED LED A60 E27 8W 1055lm 2700K barwa ciepła 230V 29604 KANLUX
Kanlux XLED łączy w sobie najlepsze cechy tradycyjnych żarówek i nowoczesnych źródeł światła LED. Dlatego mówimy o serii XLED, że to pierwsza prawdziwa „żarówka LED". Szklana bańka A70 to ponadprzeciętny rozmiar w kształcie tradycyjnej żarówki, a diody LED rozmieszczone są wewnątrz w taki sposób, że światło rozchodzi się we wszystkich kierunkach.
Parametry techniczne: Żarówka XLED LED A60 E27 8W 1055lm 2700K barwa ciepła 230V 29604 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Typ A |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 8 kWh |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Długość | 105 mm |
| Kolor | Inne |
| Kształt bańki | Kształt gruszki |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 15000 |
| Moc lampy | 8 - 8 W |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 69 - 69 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Przezroczysty |
| Skuteczność świetlna | 132 lm/W |
| Strumień świetlny | 1055 - 1055 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 60 mm |
| Temperatura barwowa | 2700 - 2700 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.5 |
Pliki do pobrania
29604.pdf [2022-04-05 14:19, 370.61 kB]
29604.pdf [2022-04-05 14:19, 370.61 kB]
29604[2].pdf [2022-06-09 11:27, 534.52 kB]
29604[3].pdf [2022-10-13 09:27, 534.52 kB]
29604 -
m/download/14766659/29604.pdf [545.09 kB]
CE_903 XLED A60 v2_PL -
m/download/13165402/ce-903-xled-a60-v2-pl.pdf [909.04 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135