Polecane
Cena: |
12,62 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,62 |
zł netto |
Cena: |
15,52 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15,52 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
202 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
100 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED z soczewką GU10 6W 10st ciepła biel WOJ+14103 Spectrum Led
https://catalog.spectrumled.pl/en/product/data_sheet_new/WOJ+14103
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc | 6 W |
| Prąd | 50 mA |
| Napięcie | 230 V |
| Klasa energetyczna | A+ |
| Zużycie energii | 6 kWh/1000h |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Współczynnik mocy | 0.5 |
| Strumień świetlny | 460 lm |
| Skuteczność świetlna | 77 lm/W |
| Światłość | 2700 CD |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Kąt rozsyłu światła | 10 ° |
| Zakres temperatur pracy | -20/+40 °C |
| Trwałość | 17000 h |
| Trzonek | GU10 |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Wymiary (A x B x C) | 50x54 [mm] |
| Waga | 0.041 kg |
| Zastosowanie | INT |
| Gwarancja | 2 lata |
Parametry techniczne: Żarówka LED z soczewką GU10 6W 10st ciepła biel WOJ+14103 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 6 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP00 |
| Długość | 58 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | A+ |
| Kolor | Biały |
| Kształt bańki | Reflektor/odbłyśnik |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Przezroczysty |
| Średnia trwałość znamionowa | 17000 h |
| Średnica | 50 mm |
| Światłość | 5000 cd |
| Trzonek | GU10 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Ze zdalnym sterowaniem | tak |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa en -
m/download/18657533/karta-katalogowa-en.pdf [1.47 MB]
Karta katalogowa de -
m/download/18657534/karta-katalogowa-de.pdf [1.47 MB]
Karta katalogowa pl -
m/download/18657535/karta-katalogowa-pl.pdf [1.47 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Osoby, które kupiły produkt Żarówka LED z soczewką GU10 6W 10st ciepła biel WOJ+14103 Spectrum Led kupiły także
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135