Polecane
Cena: |
3,41 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,41 |
zł netto |
Cena: |
4,19 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,19 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
37 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
100 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED z matową szybką GU10 230V 1,5W SMD neutralna WOJ+14101 Spectrum Led
https://catalog.spectrumled.pl/en/product/data_sheet_new/WOJ+14101
Informacje o produkcie:
Parametry techniczne: Żarówka LED z matową szybką GU10 230V 1,5W SMD neutralna WOJ+14101 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 1.5 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | Inne |
| Długość | 59 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | A++ |
| Kolor | Biały |
| Kształt bańki | Reflektor/odbłyśnik |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Matowy |
| Średnia trwałość znamionowa | 17000 h |
| Średnica | 50 mm |
| Światłość | 40 cd |
| Trzonek | GU10 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Ze zdalnym sterowaniem | tak |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa en -
m/download/18604042/karta-katalogowa-en.pdf [1.22 MB]
Karta katalogowa de -
m/download/18604043/karta-katalogowa-de.pdf [1.22 MB]
Karta katalogowa pl -
m/download/18604044/karta-katalogowa-pl.pdf [1.22 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135