Polecane
Cena: |
195,99 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
195,99 |
zł netto |
Cena: |
241,07 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
241,07 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
4 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED TForce LED HPL ND 48-33W zamiennik 125W 4800lm E27 740 CL produkt wycofany PHILIPS
Produkt wycofany, sprzedaż do wyczerpania zapasów magazynowych.
Parametry techniczne: Żarówka LED TForce LED HPL ND 48-33W zamiennik 125W 4800lm E27 740 CL produkt wycofany PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 33 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | Inne |
| Barwa światła | Neutralna |
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 740 |
| Długość | 178 mm |
| Kąt rozsyłu światła | 360 |
| Klasa efektywności energetycznej | A++ |
| Kolor | Biały |
| Kontrola koloru (RGB) | tak |
| Kształt bańki | Inne |
| Moc źródła światła | 33 W |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 165 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Przezroczysty |
| Strumień świetlny | 4800 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 50000 h |
| Średnica | 84 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 K |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 70-79 |
| Ze zdalnym sterowaniem | tak |
Pliki do pobrania
b8a70437-aac4-4ecf-972a-a6e4001967e3_96 -
m/download/21485427/b8a70437-aac4-4ecf-972a-a6e4001967e3-96.gif [83.39 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135