Polecane
Cena: |
9,02 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,02 |
zł netto |
Cena: |
11,09 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,09 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
10 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Żarówka PARATHOM CL A FIL 60 6,5W/840 E27 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Typ A |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 6.5 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| Długość | 105 mm |
| Kąt wiązki | 300 - 300 ° |
| Klasa efektywności energetycznej | A++ |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Kształt bańki | Kształt gruszki |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 100000 |
| Moc lampy | 6.5 - 6.5 W |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 220 V |
| Prąd znamionowy | 52 - 52 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Przezroczysty |
| Skuteczność świetlna | 124 lm/W |
| Strumień świetlny | 806 - 806 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 60 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik efektywności energetycznej (EEI) | 0.10 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.5 |
| Z obsługą IFTTT | nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135