Polecane
Cena: |
33,12 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
33,12 |
zł netto |
Cena: |
40,74 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
40,74 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED ściemnialna 3,9W=35W 265lm 2700K barwa ciepła 3,9-35W GU10 927 25D 5 lat gw. PHILIPS
| Producent [ceno] | Philips |
|---|---|
| Trzonek / gwint | GU10 |
| Moc (Wat) | 3.9 |
| Zamiennik (odpowiednik) | 16W - 40W |
| Napięcie (zasilanie) [V] | 230V |
| Strumień świetlny (lumen) [lm] | 265 |
| Skuteczność świetlna z 1 Wata [lm/W] | 84.29 |
| Kształt | halogen |
| Rozmiar [mm] | 50x54 |
| Obudowa | Plastik |
| Rodzaj szybki | przeźroczysta |
| Kolor światła | biały ciepły |
| Temperatura barwowa [K] | 2700 |
| Kąt świecenia (stopni) | 25 |
| Współpraca ze ściemniaczem | Tak |
| Wskaźnik oddawania barw CRI [Ra] | RA >80 |
| Liczba cykli pracy/włączeń | 100000 |
| Trwałość (godziny) [h] | 40000 |
| Średnia żywotność (lata) | 25 |
| Rodzaj diody LED / Ilość | Nie |
| Czas zapłonu (sekund) [s] | natychmiast |
| Optymalne warunki eksploatacji [oC] | od -20 do + 40 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Klasa energetyczna | A+ |
| Kod kreskowy | 8718696707494 |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
Parametry techniczne: Żarówka LED ściemnialna 3,9W=35W 265lm 2700K barwa ciepła 3,9-35W GU10 927 25D 5 lat gw. PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stosowania ze statecznikiem magnetycznym | nie |
| Do ściemniaczy Bluetooth | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy Wi-Fi | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | tak |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | tak |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | G |
| Materiał bańki | Tworzywo sztuczne |
| Typ bańki | PAR16 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 4 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Bez funkcji ściemniania | nie |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG1 |
| Długość | 54 mm |
| Do stosowania ze statecznikiem elektronicznym | nie |
| Kąt wiązki | 25 - 25 ° |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Kolor | Biały |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Kształt bańki | Reflektor/odbłyśnik |
| Lampa z włóknem | nie |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 50000 |
| Moc lampy | 3.9 - 3.9 W |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 22 - 22 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Przezroczysty |
| Skuteczność świetlna | 67 lm/W |
| Strumień świetlny | 265 - 265 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 40000 h |
| Średnica | 50 mm |
| Światłość | 800 cd |
| Temperatura barwowa | 2700 - 2700 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM3 |
| Trzonek | GU10 |
| Wskaźnik efektywności energetycznej (EEI) | 0.1428 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 90-100 |
| Współczynnik harmonicznych (THD) | 60 % |
| Współczynnik mocy | 0.8 |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z wyłącznikiem zmierzchowym | nie |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z IEC 62612 | 265 lm |
Pliki do pobrania
LEDspotMV_PAR16_GU10_TD -
m/download/23683954/ledspotmv-par16-gu10-td.webp [2.06 kB]
929001346402_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23683953/929001346402-eu-pl-pl-prof.fp [639.44 kB]
MASTER_LEDspot_ExpertColor_MV_flyer -
m/download/23683956/master-ledspot-expertcolor-mv-flyer.zip [2.07 MB]
Label_2271844_big_color -
m/download/23683961/label-2271844-big-color.pdf [69.79 kB]
Fiche_2271844_pl -
m/download/23683962/fiche-2271844-pl.pdf [244.00 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23683964/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
LEDspot_35W_GU10_927_25D-IES -
m/download/23683955/ledspot-35w-gu10-927-25d-ies.ies [8.71 kB]
Philips-MASTER-LEDspot-ExpertColor-MV-COMF-6486216-Ref-929001347308-EPD -
m/download/23683963/philips-master-ledspot-expertcolor-mv-comf-6486216-ref-929001347308-epd.pdf [737.99 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135