Polecane
Cena: |
17,57 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
17,57 |
zł netto |
Cena: |
21,61 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
21,61 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
22 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED LED classic 75W E27 WW barwa ciepła biel A60 FR ND 1CT10 produkt wycofany PHILIPS
Produkt wycofany, sprzedaż do wyczerpania zapasów magazynowych.
Parametry techniczne: Żarówka LED LED classic 75W E27 WW barwa ciepła biel A60 FR ND 1CT10 produkt wycofany PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Typ A |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 9 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG1 |
| Długość | 104 mm |
| Kąt wiązki | 270 - 270 ° |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Kolor | Biały |
| Kolor obudowy | Inne |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Kształt bańki | Kształt gruszki |
| Lampa z włóknem | nie |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 20000 |
| Moc lampy | 8.5 - 8.5 W |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 70 - 70 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Matowy |
| Skuteczność świetlna | 124 lm/W |
| Strumień świetlny | 1055 - 1055 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 60 mm |
| Temperatura barwowa | 2700 - 2700 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik efektywności energetycznej (EEI) | 0.1059 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik harmonicznych (THD) | 1.428 |
| Współczynnik mocy | 0.52 |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z IEC 62612 | 1055 lm |
Pliki do pobrania
125731668c384c878a8baabc00738bb0 -
m/download/21736519/125731668c384c878a8baabc00738bb0.webp [25.19 kB]
fp929002025731-pss-pl_pl -
m/download/11369422/fp929002025731-pss-pl-pl.pdf [813.95 kB]
b36cf8c35d4248ca881eadad00ea5ce8 -
m/download/11369426/b36cf8c35d4248ca881eadad00ea5ce8.pdf [67.37 kB]
fp929002025731-gis-pl_pl -
m/download/11369423/fp929002025731-gis-pl-pl.pdf [118.24 kB]
ef71c3dc135142958cfdadad00eaa54f -
m/download/11369427/ef71c3dc135142958cfdadad00eaa54f.pdf [162.00 kB]
ledbulb_8%2c5w_e27_a60_827_fr-ies -
m/download/11369425/ledbulb-8-2c5w-e27-a60-827-fr-ies.ies [20.03 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135