Polecane
Cena: |
3,41 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,41 |
zł netto |
Cena: |
4,19 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,19 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
10 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
100 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED GLS E27 7W 620lm 6000K zimna biel WOJ+13899 Spectrum Led
- szeroki kąt świecenia 270°
Informacje o produkcie
Parametry techniczne: Żarówka LED GLS E27 7W 620lm 6000K zimna biel WOJ+13899 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 7 kWh |
| Długość | 112 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | A+ |
| Kolor | Biały |
| Kształt bańki | Kształt gruszki |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 230 - 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Opalizowany |
| Średnia trwałość znamionowa | 17000 h |
| Średnica | 61 mm |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Ze zdalnym sterowaniem | tak |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa en -
m/download/18604074/karta-katalogowa-en.pdf [972.03 kB]
Karta katalogowa de -
m/download/18604075/karta-katalogowa-de.pdf [970.35 kB]
Karta katalogowa pl -
m/download/18604076/karta-katalogowa-pl.pdf [972.82 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135