Polecane
Cena: |
11,10 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,10 |
zł netto |
Cena: |
13,65 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
13,65 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
211 OPK |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED 3szt. reflektor GU10 4,3W=50W 350lm ciepła biel 36st OSRAM
Trójpak żarówek LED OSRAM Base GU10 to energooszczędne i funkcjonalne źródła światła przeznaczone do oświetlenia punktowego. Doskonale sprawdzą się w lampach sufitowych, punktowych reflektorach, oświetleniu akcentowym oraz w przestrzeniach mieszkalnych i użytkowych.
Żarówki emitują ciepłe światło o temperaturze 2700 K, które tworzy przytulną atmosferę i łagodną, komfortową iluminację. Dzięki technologii LED charakteryzują się niskim zużyciem energii oraz długą żywotnością.
✔ energooszczędna technologia LED
✔ przyjemna, ciepła barwa światła
✔ kompaktowy rozmiar i szybki montaż
✔ natychmiastowe pełne światło po włączeniu
✔ brak migotania
✔ wysoka jakość wykonania
✔ produkt renomowanej marki OSRAM
✔ zestaw zawiera 3 sztuki
EAN: 4058075818392
Marka: OSRAM
Seria: Base
Typ źródła światła: LED reflektor
Gwint: GU10
Moc znamionowa: 4,3 W
Odpowiednik tradycyjnej żarówki: ok. 50 W
Strumień świetlny: 350 lm
Barwa światła: biała ciepła
Temperatura barwowa: 2700 K
Kąt świecenia: ok. 36°
Wskaźnik oddawania barw (CRI): ok. 80
Napięcie zasilania: 220–240 V
Możliwość ściemniania: nie
Żywotność: do 10 000 h
Cykl włączeń/wyłączeń: do 100 000
Zastosowanie: oświetlenie wewnętrzne – salon, kuchnia, korytarz i inne
Parametry techniczne: Żarówka LED 3szt. reflektor GU10 4,3W=50W 350lm ciepła biel 36st OSRAM
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stosowania ze statecznikiem magnetycznym | nie |
| Do ściemniaczy Bluetooth | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy Wi-Fi | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | F |
| Materiał bańki | Szkło |
| Typ bańki | PAR16 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 5 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG1 |
| Długość | 54 mm |
| Do stosowania ze statecznikiem elektronicznym | nie |
| Kąt wiązki | 36.00 - 36.00 ° |
| Kolor | Inne |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Kształt bańki | Reflektor/odbłyśnik |
| Lampa z włóknem | nie |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 100000 |
| Moc lampy | 4.30 - 4.30 W |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 38 - 38 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Przezroczysty |
| Skuteczność świetlna | 81 lm/W |
| Strumień świetlny | 350 - 350 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 10000 h |
| Średnica | 50 mm |
| Światłość | 600 cd |
| Temperatura barwowa | 2700 - 2700 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | GU10 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik harmonicznych (THD) | 151 |
| Współczynnik mocy | 0.4 |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z wyłącznikiem zmierzchowym | nie |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z IEC 62612 | 350 lm |
Pliki do pobrania
asset-13136662 -
m/download/23049291/asset-13136662.pdf [344.29 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135